Inteligentny dom

Czym jest inteligentny dom?

To po prostu obiekt wyposażony w system zarządzający oraz sterujący wszystkimi jego elementami i instalacjami. Daje użytkownikom możliwość swobodnego dopasowywania wszelkich ustawień pod indywidualne preferencje i potrzeby chwili.

System DEIMIC ONE jest dedykowany zarówno dla klientów indywidualnych: domy, wille, mieszkania, apartamenty, penthouse, jak i dla deweloperów oraz inwestorów: apartamentowce, obiekty komercyjne, obiekty użyteczności publicznej: hotele, sklepy, hale sportowe, gastronomia, szpitale, sanatoria czy SPA. Wykorzystując innowacyjną technologię i możliwości systemu DEIMIC ONE, możemy zaprogramować, sterować elementami wyposażenia, automatyką i zarządzać wszelkim instalacjami praktycznie w dowolnej przestrzeni lub obiekcie!

System można instalować w różnych wersjach (Basic, Premium), wykorzystując dodatkowe komponenty i rozszerzenia.

 

Aplikacja mobilna do sterowania domem

Aplikacja do której nie potrzebujesz żadnych narzędzi czy kreatorów, a zmiana funkcji odbywa się bezpośrednio na urządzeniu!

To Intuicyjna aplikacja do sterowania wszystkimi elementami wyposażenia, instalacjami i urządzeniami podłączonymi do systemu DEIMIC ONE.

 Funkcjonalność i wygoda

Tworząc indywidualne Menu użytkownika, przypisujemy określony zakres sterowania i ograniczamy dostęp do systemu np.: do jednego pomieszczenia, jednej kondygnacji, wybranych funkcjonalności czy ściśle zdefiniowanych parametrów użytkowych. Najważniejsze elementy wyposażenia, instalacje i urządzenia podłączone do systemu inteligentnego domu, będą mogły być zarządzane z poziomu aplikacji wyposażonych w pełny dostęp do systemu DEIMIC ONE. Takie rozwiązanie gwarantuje, że tylko osoby odpowiedzialne będą mogły mieć wpływ na wszystko to, co dzieje się w Twoim najbliższym otoczeniu.

Responsywność

Responsywność czyli zdolność aplikacji do automatycznego i niewidocznego dla użytkownika dostosowania własnego rozmiaru do ekranu użytkownika. W praktyce oznacza to idealny wygląd na każdym urządzeniu o dowolnej przekątnej ekranu. Oznacza to również brak jakichkolwiek problemów z tworzeniem układu aplikacji, a także brak dodatkowych kosztów związanych z tworzeniem wizualizacji przez pracowników firmy – jest to często spotykany zabieg, a przy tym niezwykle irytujący w przypadku innych systemów. Należy pamiętać, że średni okres co który zmieniamy telefon wynosi 2 lata!