REALIZACJE

      Wychodząc na przeciw coraz większym wymaganiom klientów staramy bacznie przyglądać się najnowszej technologii i wdrażać ją w naszych realizacjach. Pragniemy sprostać każdemu wyzwaniu, dlatego też nasza misja poparta jest mocnymi argumentami jakimi są: profesjonalizm i determinacja  w realizacji celu.

Naszym głównym założeniem jest spełnienie oczekiwań pod kątem wymagań użytkownika systemu. Co więcej, wymogi klienta są co raz większe, dlatego też system automatyki powinien być tak dobrany, aby kolejny pomysł rozbudowy systemu był tylko kwestią przeprogramowania urządzeń.

Zaczynając od tradycyjnych instalacji elektrycznych uświadomić możemy sobie, że tak na prawdę prawie każdy element wykonawczy w naszym gospodarstwie korzysta z energii elektrycznej.

Z perspektywy automatyki każdy punkt elektryczny jesteśmy w stanie poprzez aplikację, bądź inne urządzenia (np. piloty) sterować i tworzyć wcześniej ustawione harmonogramy.

Firma DIGI-COM zajmuje się szeroko pojętą automatyką budynkową; bazując na instalacjach elektrycznych tworzymy tak zwane inteligentne domy, w których zawiera się cała automatyka sterowania, np: systemu alarmowego, wideodomofonu, bram, rolet, pieca, klimatyzacji, zaworów, basenu, ogrodu, telewizji dozorowej oraz innych odbiorników mocy, którymi możemy sterować zdalnie z dowolnego zakątka na świecie z dostępem do sieci.

Na równi z automatyką budynkową sprawdzamy się również w realizacjach dla podmiotów gospodarczych. Nasza wyszkolona kadra instalatorów w zakresie automatyki i teleinformatyki sprawia, iż każde zlecenie poparte jest protokołem z wykonania usługi oraz przedstawieniem certyfikatu na dany produkt.

Dzisiaj w erze cyfryzacji nie zapominamy także o zwyczajnym świecie, mianowicie klientach którzy nie do końca przekonani są do technologii IQ. Oczywiście i dla nich mamy odpowiednie rozwiązania, które zapewnią odpowiedni komfort.

 

… Serdecznie zapraszamy do kontaktu …